ΔΡΟΜΟΣ ΙΚΤΕΟ

Τρίτη, 14 Μαΐου 2019

Το πλήρες ψηφοδέλτιο της ''Αλλαγής Πορείας'' του Δημήτρη Καμπόσου


Μετά την ανακήρυξη από το Πρωτοδικείο του συνδυασμού Αλλαγή Πορείας – Δημήτρης Καμπόσος ανακοινώνουμε το ψηφοδέλτιο ΝΙΚΗΣ του Δημήτρη Καμπόσου. Υποψήφιοι κάθε ηλικίας από όλο το κοινωνικό φάσμα, από κάθε γωνιά του δήμου μας και από κάθε επάγγελμα αλλά προπαντός με όρεξη, γνώση, μεράκι και εμπειρία θα προσφέρουν ώστε να συνεχιστεί η ανοδική πορεία του δήμου μας προς ένα καλύτερο αύριο.Στοιχείο υπεροχής του ψηφοδελτίου Καμπόσου και η τεράστια αριθμητική διαφορά από τον δεύτερο και τον τρίτο συνδυασμό…


Υποψήφιος Δήμαρχος: ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί
Σύμβουλοι

Α) Εκλογική Περιφέρεια Αλέας
  1. ΜΠΕΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β) Εκλογική Περιφέρεια Άργους
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  3. ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΔΗΜΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΔΙΟΛΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  8. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ


  1. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  5. ΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΙΓΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΑΒΡΙΗΛ
  9. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  10. ΜΠΑΒΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  12. ΜΠΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΜΠΛΑΤΣΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΜΠΟΜΠΟΥ ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  15. ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  16. ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  18. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  20. ΠΡΑΞΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΡΑΞΙΤΕΛΗ
  21. ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΣΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  23. ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  24. ΣΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26. ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΤΣΑΛΔΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΑΝΙΗΛ
  29. ΤΣΑΡΟΥΜΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  30. ΦΛΩΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  31. ΧΑΒΙΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια Αχλαδοκάμπου
  1. ΝΤΑΒΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


Δ) Εκλογική Περιφέρεια Κουτσοποδίου
  1. ΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  3. ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΡΕΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΙΔΕΡΗ ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ε) Εκλογική Περιφέρεια Λέρνας
  1. ΚΡΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΩΣΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΕΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΛΕΡΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΣΤ) Εκλογική Περιφέρεια Λυρκείας
  1. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ζ) Εκλογική Περιφέρεια Μυκηναίων
  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΠΟΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΟΥΖΟΥ ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Η) Εκλογική Περιφέρεια Νέας Κίου
  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΜΠΑΝΤΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΥΡΟΔΗ
  5. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ



Υποψήφιοι Κοινοτήτων


Εκλογική Περιφέρεια Αλέας
- Κοινότητα Σκοτεινής
α) ΓΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
β) ΓΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
γ) ΛΥΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
δ) ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ε) ΜΠΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
στ) ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Άργους
- Κοινότητα Άργους
α) ΓΚΙΟΥΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
β) ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
γ) ΚΑΡΥΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
δ) ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ε) ΚΑΤΣΙΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
στ) ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΜΠΡΟΥΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΠΕΝΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ζ) ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
η) ΛΥΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
θ) ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ι) ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ια) ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΗΛΙΑ
ιβ) ΜΠΟΥΤΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ιγ) ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ιδ) ΡΕΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ιε) ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ιστ) ΤΖΙΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ιζ) ΧΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Δαλαμανάρας
α) ΔΑΝΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
β) ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
γ) ΚΟΤΕΛΙΔΟΥ ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
δ) ΜΟΥΛΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΟΥ
ε) ΠΑΪΒΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
στ) ΣΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Ελληνικού
α) ΓΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
β) ΓΚΑΜΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
γ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
δ) ΜΑΥΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
ε) ΜΕΛΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
στ) ΜΗΤΣΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ζ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
η) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Κοινότητα Ήρας
α) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
β) ΚΑΛΙΑΓΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
γ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
δ) ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ε) ΠΛΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Ινάχου
α) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
β) ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
γ) ΜΗΤΡΟΣΥΛΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
δ) ΜΠΑΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ε) ΠΑΖΙΩΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
στ) ΤΣΙΩΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Κεφαλαρίου
α) ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
β) ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
γ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
δ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ε) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
στ) ΦΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ζ) ΧΑΤΖΗΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΖΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
η) ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Λάλουκα
α) ΛΙΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
β) ΜΑΣΤΟΡΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
γ) ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
δ) ΜΠΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ε) ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
στ) ΠΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ζ) ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
η) ΤΣΙΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ

Κοινότητα Πυργέλας
α) ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
β) ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
γ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
δ) ΠΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ε) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

- Κοινότητα Αχλαδοκάμπου
α) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
β) ΚΑΡΒΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
γ) ΜΠΟΓΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
δ) ΝΤΡΙΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ε) ΡΟΥΜΕΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
στ) ΣΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ζ) ΣΚΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
η) ΦΙΦΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Κουτσοποδίου
- Κοινότητα Κουτσοποδίου
α) ΜΟΥΖΑΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ
β) ΜΠΑΡΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
γ) ΝΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
δ) ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ε) ΤΑΡΑΝΤΙΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
στ) ΤΑΣΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ζ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Σχινοχωρίου
α) ΒΙΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
β) ΜΠΑΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
γ) ΝΤΕΒΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
δ) ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ε) ΤΟΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λέρνας
- Κοινότητα Κιβερίου
α) ΔΡΑΣΣΑ ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
β) ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
γ) ΜΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
δ) ΜΠΟΥΖΙΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ε) ΝΑΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
στ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ζ) ΧΑΣΑΠΗ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
η) ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Μύλων
α) ΒΛΑΧΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
β) ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
γ) ΔΑΡΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
δ) ΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ε) ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΚΑΝΑΚΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
στ) ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λυρκείας
- Κοινότητα Γυμνού
α) ΔΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
β) ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
γ) ΟΨΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
δ) ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ε) ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
στ) ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Καρυάς
α) ΔΑΜΑΛΑ ΚΑΤΣΙΚΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
β) ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
γ) ΜΠΟΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
δ) ΠΑΣΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ε) ΤΣΑΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Λυρκείας
α) ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
β) ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
γ) ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
δ) ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ε) ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μυκηναίων
- Κοινότητα Λιμνών
α) ΑΡΓΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
β) ΖΩΓΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
γ) ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
δ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ε) ΚΑΤΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
στ) ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ζ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
η) ΠΙΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Μυκηνών
α) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
β) ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
γ) ΚΟΣΜΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
δ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ε) ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

- Κοινότητα Νέου Ηραίου
α) ΖΟΥΓΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
β) ΚΟΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
γ) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
δ) ΤΖΩΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ε) ΤΣΙΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

- Κοινότητα Προσύμνης
α) ΚΑΡΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
β) ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
γ) ΠΕΤΣΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
δ) ΤΡΙΚΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ε) ΤΡΙΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

- Κοινότητα Φιχτίου
α) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
β) ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
γ) ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
δ) ΜΠΑΒΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ε) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
στ) ΤΣΑΪΡΗΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Κίου
-Κοινότητα Νέας Κίου
α) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
β) ΒΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
γ) ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
δ) ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ε) ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
στ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ζ) ΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
η) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
θ) ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ι) ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου