ΔΡΟΜΟΣ ΙΚΤΕΟ

Κυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2018

Θύελλα Μαλανδρενίου - Θύελλα Σκαφιδακίου 2-0 σε φιλικό παιχνίδι

Φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας για τις δύο Θύελλες, Μαλανδρενίου και Σκαφιδακίου διεξήχθη το απόγευμα στο γήπεδο της Λυρκείας.

Νικήτρια η Θύελλα Μαλανδρενίου με 2-0 με τα γκολ να σημειώνουν στο 60' ο Καπογιάννης  με σουτ έξω από την περιοχή και στο 70' από λάθος της άμυνας ο Πανοβράκος τσίμπησε τη μπάλα πέρασε τον τερματοφυλακα και πλάσαρε για το 2-0.

Το Σκαφιδακι έχασε μια ευκαιρία στο πρώτο ημίχρονο με τον Μπεκιαρη μόνο του απέναντι από τον τερματοφύλακα να αστοχεί και στο Β ημίχρονο απευθείας φάουλ ο Καπετανος έξω από τη περιοχή απέκρουσε εντυπωσιακά ο  Μιχαλόπουλος.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ (Μπατακος Ν) Μιχαλόπουλος,Γύφτος(46'Πανοβράκος),Δανομάρας,Κολιγλιάτης,Μαρούδης,Ρόκας,Ξυνός,Μαρκόπουλος,Κέκος,Βαρελάς(80' Δασακλής), Καπογιάννης