ΔΡΟΜΟΣ ΙΚΤΕΟ

Τρίτη, 28 Αυγούστου 2018

ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ: Η Κλήρωση του πρωταθλήματος - Αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων

Πραγματοποιήθηκε χθες βράδυ στο Μουσείο της Ακρόπολης η κλήρωση για τους αγώνες της Handball Premier. Αναλυτικά οι αγωνιστικές:
22.09.2018 1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 12.01.2019

Φίλιππος Βέροιας – Χ.Α.Ν.Θ.
Άρης Νίκαιας – Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Α.Σ.Ε. Δούκα – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Αερωπός Έδεσσας – Φοίβος Συκεών
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Διομήδης Άργους


29.09.2018 2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 19.01.2019

Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Φίλιππος Βέροιας
Χ.Α.Ν.Θ. – Άρης Νίκαιας
Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Α.Σ.Ε. Δούκα
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους – Φοίβος Συκεών

06.10.2018 3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 26.01.2019

Άρης Νίκαιας – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Α.Ε.Κ.
Αερωπός Έδεσσας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Φοίβος Συκεών – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Φίλιππος Βέροιας – Διομήδης Άργους

13.10.2018 4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 02.02.2019

Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φίλιππος Βέροιας – Άρης Νίκαιας
Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ.Ε. Δούκα
Α.Ε.Κ. – Αερωπός Έδεσσας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86

03.11.2018 5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 09.02.2019

Α.Σ.Ε. Δούκα – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Φίλιππος Βέροιας
Αερωπός Έδεσσας – Χ.Α.Ν.Θ.
Φοίβος Συκεών – Α.Ε.Κ.
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Άρης Νίκαιας – Διομήδης Άργους

10.11.2018 6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 16.02.2019

Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Αερωπός Έδεσσας
Φίλιππος Βέροιας – Α.Σ.Ε. Δούκα
Άρης Νίκαιας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Χ.Α.Ν.Θ. – Φοίβος Συκεών
Α.Ε.Κ. – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

17.11.2018 7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 23.02.2019

Φοίβος Συκεών – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Αερωπός Έδεσσας – Φίλιππος Βέροιας
Α.Σ.Ε. Δούκα – Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Χ.Α.Ν.Θ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Διομήδης Άργους

24.11.2018 8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική 02.03.2019

Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Φίλιππος Βέροιας – Φοίβος Συκεών
Άρης Νίκαιας – Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Α.Σ.Ε. Δούκα
Χ.Α.Ν.Θ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Διομήδης Άργους – Α.Ε.Κ.

08.12.2018 9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική 09.03.2019

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Φίλιππος Βέροιας
Φοίβος Συκεών – Άρης Νίκαιας
Αερωπός Έδεσσας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Ε.Κ. – Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Διομήδης Άργους

15.12.2018 10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική 23.03.2019

Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Α.Ε.Κ.
Φίλιππος Βέροιας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Άρης Νίκαιας – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Φοίβος Συκεών
Α.Σ.Ε. Δούκα – Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους – Χ.Α.Ν.Θ.

22.12.2018 11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική 30.03.2019

Χ.Α.Ν.Θ. – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Κ. – Φίλιππος Βέροιας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φοίβος Συκεών – Α.Σ.Ε. Δούκα
Αερωπός Έδεσσας – Διομήδης Άργους

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου