ΔΡΟΜΟΣ ΙΚΤΕΟ

Δευτέρα, 2 Οκτωβρίου 2017

Πραγματοποιήθηκε η ΚΛΗΡΩΣΗ της Α2 - Ολόκληρο το πρόγραμμα και στους ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ

Τρεις όμιλοι των δέκα ομάδων, σύνολο τριάντα θα είναι αυτές που θα συμμετέχουν στην Α2 τη νέα ποδοσφαιρική χρονιά. 
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση και στους τρεις ομίλους σήμερα το απόγευμα στα γραφεία της ΕΠΣΑ. 

Α' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστικη

  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΤΟΛΟ
  • ΥΔΡΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
  • ΑΓΟΝ-ΚΛΕΩΝ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΘΗΣΕΑΣ
  • ΙΡΙΑ-ΑΟ ΠΟΡΟΥ

2η αγωνιστική

  • ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ-ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
  • ΚΛΕΩΝ-ΙΡΙΑ
  • ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΡΟΣ
  • ΥΔΡΑ-ΠΡΟΣΥΜΝΗ
  • ΤΟΛΟ-ΑΓΟΝ
3η αγωνιστική

  • ΘΗΣΕΑΣ-ΚΛΕΩΝ
  • ΠΟΡΟΣ-ΛΙΜΝΕΣ
  • ΙΡΙΑ-ΤΟΛΟ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΥΔΡΑ
  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ-ΑΓΟΝ
4η αγωνιστική

  • ΤΟΛΟ-ΘΗΣΕΑΣ
  • ΥΔΡΑ-ΠΟΡΟΣ
  • ΑΓΟΝ-ΙΡΙΑ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΣΥΜΝΗ
  • ΛΙΜΝΕΣ-ΚΛΕΩΝ
5η αγωνιστική

  • ΚΛΕΩΝ-ΥΔΡΑ
  • ΘΗΣΕΑΣ-ΑΓΟΝ
  • ΠΟΡΟΣ-ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
  • ΤΟΛΟ-ΛΙΜΝΕΣ
  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ-ΙΡΙΑ
6η αγωνιστική

  • ΥΔΡΑ-ΤΟΛΟ
  • ΑΓΟΝ-ΛΙΜΝΕΣ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΚΛΕΩΝ
  • ΙΡΙΑ-ΘΗΣΕΑΣ
  • ΠΟΡΟΣ-ΠΡΟΣΥΜΝΗ
7η αγωνιστική

  • ΛΙΜΝΕΣ-ΙΡΙΑ
  • ΚΛΕΩΝ-ΠΟΡΟΣ
  • ΘΗΣΕΑΣ-ΠΡΟΣΥΜΝΗ
  • ΑΓΟΝ-ΥΔΡΑ
  • ΤΟΛΟ-ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
8η αγωνιστική

  • ΛΙΜΝΕΣ-ΘΗΣΕΑΣ
  • ΠΟΡΟΣ-ΤΟΛΟ
  • ΙΡΙΑ-ΥΔΡΑ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΑΓΟΝ
  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ-ΚΛΕΩΝ
9η αγωνιστική

  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ-ΛΙΜΝΕΣ
  • ΑΓΟΝ-ΠΟΡΟΣ
  • ΙΡΙΑ-ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
  • ΚΛΕΩΝ-ΤΟΛΟ
  • ΥΔΡΑ-ΘΗΣΕΑΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
  • ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ
  • ΑΡΗΣ ΡΟΙΝΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΛΥΓΚΕΑΣ-ΜΙΔΕΑ
2η αγωνιστική

  • ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ
  • ΠΡΩΤΕΑΣ-ΛΥΓΚΕΑΣ
  • ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΜΙΔΕΑ
  • ΡΟΙΝΟ-ΣΚΚΑΦΙΔΑΚΙ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ
3η αγωνιστική

  • ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ
  • ΜΙΔΕΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • ΛΕΓΚΕΑΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΡΟΙΝΟ
  • ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ
4η αγωνιστική

  • ΜΑΛΝΔΡΕΝΙ-ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΡΟΙΝΟ-ΜΙΔΕΑ
  • ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΛΥΓΚΕΑΣ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ
  • ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ
5η αγωνιστική

  • ΠΡΩΤΕΑΣ-ΡΟΙΝΟ
  • ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ
  • ΜΙΔΕΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ-ΛΥΓΚΕΑΣ
6η αγωνιστική

  • ΡΟΙΝΟ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ
  •  ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ
  • ΛΥΓΚΕΑΣ-ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΜΙΔΕΑ-ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ

7η αγωνιστική

  • ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΥΓΚΕΑΣ
  • ΠΡΩΤΕΑΣ-ΜΙΔΕΑ
  • ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ
  • ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΡΟΙΝΟ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ
8η αγωνιστική

  • ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΜΙΔΕΑ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ
  • ΛΥΓΚΕΑΣ-ΡΟΙΝΟ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ
  • ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ
9η αγωνιστική

  • ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • ΡΟΙΝΟ - ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΜΙΔΕΑ
  • ΛΥΓΚΕΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ
  • ΠΡΩΤΕΑΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ

Γ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΚΑΡΥΑ
  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ-ΦΙΧΤΥΑ
  • ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΔΥΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
  • ΣΧΙΝΟΧΟΡΙ-ΜΕΘΑΝΑ
2η αγωνιστική

  • ΦΙΧΤΙΑ-ΔΑΝΑΟΙ
  • ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ-ΣΧΙΝΟΧΟΡΙ
  • ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΜΕΘΑΝΑ
  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ
  • ΚΑΡΥΑ-ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ
3η αγωνιστική

  • ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
  • ΜΕΘΑΝΑ-ΦΙΧΤΙΑ
  • ΣΧΙΝΟΧΟΡΙ-ΚΑΡΥΑ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
4η αγωνιστική

  • ΚΑΡΥΑ-ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ-ΜΕΘΑΝΑ
  • ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΣΧΙΝΟΧΟΡΙ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ
  • ΦΙΧΤΙΑ-ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
5η αγωνιστική

  • ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ-ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
  • ΝΑΥΠΛΙΟ 2017-ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
  • ΜΕΘΑΝΑ - ΔΑΝΑΟΙ
  • ΚΑΡΥΑ-ΦΙΧΤΙΑ
  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΣΧΙΝΟΧΟΡΙ
6η αγωνιστική

  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ-ΚΑΡΥΑ
  • ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΦΙΧΤΙΑ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
  • ΣΧΙΝΟΧΟΡΙ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
  • ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ

7η αγωνιστική

  • ΦΙΧΤΙΑ-ΣΧΙΝΟΧΟΡΙ
  • ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ-ΜΕΘΑΝΑ
  • ΝΑΥΠΛΙΟ 2017-ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ
  • ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
  • ΚΑΡΥΑ-ΔΑΝΑΟΙ
8η αγωνιστική

  • ΦΙΧΤΙΑ-ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
  • ΜΕΘΑΝΑ-ΚΑΡΥΑ
  • ΣΧΙΝΟΧΟΡΙ-ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
9η αγωνιστική

  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΦΙΧΤΙΑ
  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ-ΝΑΥΛΙΟ 2017
  • ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΜΕΘΑΝΑ
  • ΣΧΙΝΟΧΟΡΙ-ΔΑΝΑΟΙ
  • ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ-ΚΑΡΥΑ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου