ΔΡΟΜΟΣ ΙΚΤΕΟ

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017

Το πρόγραμμα της Γ ΕΘΝΙΚΗΣ και του 7ου ομίλου όπου συμμετέχουν οι ομάδες της ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ εθνικής σε όλους τους ομίλου και φυσικά στον 7ο όπου υπάρχει το ενδιαφέρον των ομάδων της Αργολίδας.
Την πρώτη αγωνιστική ο Παναργειακός υποδέχεται τον ΑΟ Χαλκίς, η Ένωση Ερμιονίδας ταξιδεύει στην Μυτιλήνη για να παίξει με τον Αιολικό και ο Ερμής Κιβερίου στην Σαντορίνη να αγωνιστεί με τον Πανθηραϊκό. 

1η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός - Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός - ΑΟ Χαλκίς
Ταμυναϊκός - Τριγλία Ραφήνας
Αιολικός - ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

2η αγωνιστική Θύελλα Ραφήνας - Αήττητος Σπάτων
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Πανθηραϊκός
Ερμής Κιβερίου - Ταμυναϊκός
ΑΟ Χαλκίς - Αιολικός
ΑΕ Ερμιονίδας - Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: - Παναργειακός

3η αγωνιστική Αήττητος Σπάτων - Πανθηραϊκός
Παναργειακός - Θύελλα Ραφήνας
Ταμυναϊκός - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας - Ερμής Κιβερίου
Τριγλία Ραφήνας - ΑΟ Χαλκίς
Ρεπό: Αιολικός

4η αγωνιστική Παναργειακός - Αήττητος Σπάτων
Πανθηραϊκός - Ταμυναϊκός
Θύελλα Ραφήνας - Αιολικός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Χαλκίς - Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

5η αγωνιστική Αήττητος Σπάτων - Ταμυναϊκός
Αιολικός - Παναργειακός
ΑΕ Ερμιονίδας - Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας - Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Χαλκίς - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

6η αγωνιστική Αιολικός - Αήττητος Σπάτων
Ταμυναϊκός - ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός - Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός - ΑΟ Χαλκίς
Θύελλα Ραφήνας - Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

7η αγωνιστική Αήττητος Σπάτων - ΑΕ Ερμιονίδας
Τριγλία Ραφήνας - Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς - Ταμυναϊκός
Ερμής Κιβερίου - Παναργειακός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Πανθηραϊκός

8η αγωνιστική Τριγλία Ραφήνας - Αήττητος Σπάτων
ΑΕ Ερμιονίδας - ΑΟ Χαλκίς
Αιολικός - Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Ταμυναϊκός

9η αγωνιστική Αήττητος Σπάτων - ΑΟ Χαλκίς
Ερμής Κιβερίου - Τριγλία Ραφήνας
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας - Ταμυναϊκός
Πανθηραϊκός - Παναργειακός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

10η αγωνιστική Ερμής Κιβερίου - Αήττητος Σπάτων
Τριγλία Ραφήνας - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας - Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός - Πανθηραϊκός
Ταμυναϊκός - Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς

11η αγωνιστική Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Ερμής Κιβερίου
Θύελλα Ραφήνας - ΑΟ Χαλκίς
Πανθηραϊκός - Τριγλία Ραφήνας
Παναργειακός - ΑΕ Ερμιονίδας
Ταμυναϊκός - Αιολικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου