ΔΡΟΜΟΣ ΙΚΤΕΟ

Τετάρτη, 30 Αυγούστου 2017

ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ: Κλήρωση ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ για την Α1 (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) και το κύπελλο - ΝΤΕΡΜΠΙ με το καλημέρα στο κύπελλο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α1 κατηγορίας και του κυπέλλου την Τετάρτη το απόγευμα στην αίθουσα συνεδριάσεων της ΕΠΣΑ. 

Ντέρμπι με το καλημέρα στο κύπελλο αφού ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ και ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ θα τεθούν αντιμέτωπες την 1η αγωνιστική για τον 4ο όμιλο.

Δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α1 κατηγορίας της ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ.

1η Αγωνιστική ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ


  • ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
  • ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  • ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ ΣΠΕΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
  • ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
  • ΠΟΣ. ΔΙΔΥΜΩΝ -  ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ
  • ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

2η αγωνιστική

  • ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΑΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ ΣΠΕΤΣΩΝ
  • ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ 
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΣ. ΔΙΔΥΜΩΝ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
  • ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ
  • ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛ - ΑΣΤΕΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

3η αγωνιστική


  • ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΑΣ
  • ΣΠΕΤΣΕΣ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
  • ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ
  • ΠΟΣ.ΔΙΔΥΜΩΝ-ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
  • ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  • ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ-ΟΛ.ΑΡΓΟΥΣ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
  • ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ-ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

4η αγωνιστική

  • ΣΠΕΤΣΕΣ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΑΣ-ΠΑΟΚ
  • ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΠΟΣ.ΔΙΔΥΜΩΝ
  • ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ-ΠΟΣ.ΠΟΡΟΥ
  • ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΚΟΙΛΑΔΑ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

5η αγωνιστική

  • ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ
  • ΠΟΣ.ΔΙΔΥΜΩΝ-ΣΠΕΤΣΕΣ
  • ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΑΣ
  • ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠ.-ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ
  • ΚΟΙΛΑΔΑ-ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
  • ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ

6η αγωνιστική

  • ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΠΑΟΚ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
  • ΣΠΕΤΣΕΣ-ΠΟΣ.ΠΟΡΟΥ
  • ΑΡΙΣΤΕΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
  • ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΚΟΙΛΑΔΑ
  • ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
  • ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

7η αγωνιστική

  • ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
  • ΠΟΣ.ΠΟΡΟΥ-ΠΟΣ.ΔΙΔΥΜΩΝ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ
  • ΚΟΙΛΑΔΑ-ΣΠΕΤΣΕΣ
  • ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΑΣ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

8η αγωνιστική

  • ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
  • ΠΟΣ.ΔΙΔΥΜΩΝ-ΚΟΙΛΑΔΑ
  • ΠΑΟΚ-ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
  • ΣΠΕΤΣΕΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
  • ΑΡΙΣΤΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
  • ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  • ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

9η αγωνιστική

  • ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
  • ΚΟΙΛΑΔΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
  • ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΠΑΟΚ
  • ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΣΠΕΤΣΕΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΑΣ
  • ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

10η αγωνιστική

  • ΚΟΙΛΑΔΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
  • ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
  • ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
  • ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  • ΠΑΟΚ-ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
  • ΣΠΕΤΣΕΣ-ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΑΣ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

11η αγωνιστική

  • ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ-ΚΟΙΛΑΔΑ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
  • ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
  • ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
  • ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
  • ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΠΑΟΚ
  • ΑΡΙΣΤΕΑΣ-ΣΠΕΤΣΕΣ

12η αγωνιστική

  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
  • ΚΟΙΛΑΔΑ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
  • ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ-ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ
  • ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
  • ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ-ΑΡΙΣΤΕΑΣ
  • ΠΑΟΚ-ΣΠΕΤΣΕΣ

13η αγωνιστική

  • ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
  • ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
  • ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΚΟΙΛΑΔΑ
  • ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΑΣ-ΠΟΣ.ΠΟΡΟΥ
  • ΣΠΕΤΣΕΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
  • ΠΑΟΚ-ΠΟΣ.ΔΙΔΥΜΩΝ

14η αγωνιστική

  • ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ-ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ
  • ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
  • ΚΟΙΛΑΔΑ-ΑΡΙΣΤΕΑΣ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΠΕΤΣΕΣ
  • ΠΟΣ.ΠΟΡΟΥ-ΠΑΟΚ
  • ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΠΟΣ.ΔΙΔΥΜΩΝ

15η αγωνιστική

  • ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
  • ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  • ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
  • ΣΠΕΤΣΕΣ-ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
  • ΠΑΟΚ-ΚΟΙΛΑΔΑ
  • ΠΟΣ.ΔΙΔΥΜΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
  • ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΠΟΣ.ΠΟΡΟΥ



ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1ος ΟΜΙΛΟΣ


  1. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΣΠΕΤΣΕΣ
  2. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣ. ΔΙΔΥΜΩΝ


2ος ΟΜΙΛΟΣ


  1. ΜΕΘΑΝΑ - ΑΟ ΠΟΡΟΥ
  2. ΠΟΣΕΙΔ. ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ


3ος ΟΜΙΛΟΣ


  1. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΙΡΙΑ
  2. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
  3. ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ


4ος ΟΜΙΛΟΣ


  1. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
  2. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
  3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ


5ος ΟΜΙΛΟΣ


  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
  2. ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ

ΡΕΠΟ: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου