ΔΡΟΜΟΣ ΙΚΤΕΟ

Παρασκευή, 14 Απριλίου 2017

Κατάθεση και ανακήρυξη του συνδυασμού "ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΑΡΓΟΛΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ" του ΒΑΣΙΛΗ ΣΙΔΕΡΗ

Κατέθεσε την υποψηφιότητα του συνδυασμού του "ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΑΡΓΟΛΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ" και φυσικά τους υποψηφίους του ο Βασίλης Σιδέρης.

Αναλυτικά:


ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΑΡΓΟΛΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.- ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.- ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
2.- ΒΟΥΡΝΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ Α.Ε.
3.- ΗΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
4.- ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
5.- ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
6.- ΚΕΡΑΜΙΔΑ- ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΓΟΥΣ
7.- ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣ Α.Ο. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
8.- ΛΕΡΜΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ο. ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
9.- ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο. ΠΟΡΟΥ
10.- ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
11.- ΜΕΡΤΥΡΗΣ ΙΩΣΗΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
12.- ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Γ.Ο.Ν.
13.- ΜΠΙΤΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ. ΝΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ
14.- ΠΑΪΒΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
15.- ΡΕΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
16.- ΣΚΙΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
17.- ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ
18.- ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
19.- ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ
20.- ΦΥΤΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
21.- ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
22.- ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.- ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ
2.- ΚΑΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α.Σ. ΕΡΑΣΙΝΟΣ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
3.- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ο. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
4.- ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο. ΔΡΥΟΠΗΣ
5.- ΚΟΝΙΔΑ- ΚΟΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ
6.- ΜΠΟΓΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ
7.- ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΣΩΖΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
8.- ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου